טיפים לבניית פרגולה

פרגולות חשמליות הן דרך מצויינת לשליטה באקלים. בלחיצת כפתור ניתן לפתוח אותן או לסגור אותן וכך להתאים את מרחב המרפסת לקיץ או לחורף. הפרגולה החשמלית הנאספת עמידה ביותר לגשם ולרוח ועשויה רק מחומרים חזקים ועמידים כמו אלומיניום ויריעת פי.וי.סי. ניתן לקבל את הפרגולות החשמליות במגוון גדלים- החל מ30 מ”ר ועד לגדלים גדולים ביותר ולאפשר פתיחה מהירה של כל המרפסת בפעם אחת. הפרגולות החשמליות חוסכות את הצורך בהוצאת היתרים לבניית פרגולה וכך אין הגבלה על הגודל שלהן. ניתן לשלב בפרגולה חשמלית תאורת לד חמה ונעימה עם אפשרות לשליטה מלאה מהשלט. מתחת לפרגולה החשמלית יש אווירה בייתית וניתן ליהנות ממנה בחורף גשום בזכות עמידותה.

פרגולות מתכת הן פרגולות המיועדות להחזיק שנים רבות. החוזק והעמידות שלהן מוכיח את עצמו שוב ושוב במשך השנים מול פגעי מזג האויר. המבנה החזק של פרגולת מתכת מאפשר להתקין אותה בצמודי קרקע או בדירות פנטהאוז בכל קומה ובכל צורה. ניתן להתקין את פרגולת המתכת על עמודים או לתלות אותה על מוטות תלייה מפלדה, שמאפשרים מפתחים גדולים ותחושת מרחב וכל זאת באישור מהנדס. ניתן ליצור צל מלא או צל חלקי וזאת באמצעות ריווח סרגלי ההצללה העשויים מאלומיניום או מעץ טבעי. גם סרגלי האלומיניום יכולים להגיע בצביעת עץ טבעי ומראה זה יכול לבלבל גם את חובבי העץ הטבעי בעצמם. אין חובה לכסות את פרגולות המתכת בפלסטיק שקוף נגד גשם אך תוספת זו תאפשר לשמור על ריהוט הגן ועל החפצים המונחים מתחת לפרגולה וכמו כן ניתן יהיה לשבת במרפסת באביב ובסתיו כאשר אין גשם חזק אך נעים לשבת בחוץ.

פרגולה מרחפת היא פיתרון מושלם למרפסות עם נוף מרהיב. עצם תליית הפרגולה על מוטות תלייה מחליפה את הצורך בעמודים וכך מאפשרת מאפשרת בניית פרגולה בכל גודל וזאת מבלי להרגיש את כובד משקלה. לעומת בניית פרגולה על עמודים שיוצרים תיחום וצורה מסודרת, בפרגולות מרחפות יש תחושה פתוחה של תקרה שאינה נגמרת אלא ממשיכה עד קו האופק. ניתן לבנות פרגולה מרחפת מברזל או מאלומיניום וליצור את ההצללה הנעימה מסרגלי עץ או רפפות אלומיניום. התלייה של הפרגולה המרחפת נעשית כמובן לפי הוראות מהנדס והיא בטוחה לגמריי,  ולכן השימוש בשיטת התקנה זו הוא כה נפוץ.

Logo_White_Footer

חברת בית וחוץ מתמחה בהתקנת פרגולות, דקים, חיפויים, גגונים וסגירת מרפסות – למעלה מ20 שנה!
עודד גרבר הוא היזם והבעלים של חברת בית וחוץ – הוא נולד עם הפטיש ביד ומגיל צעיר התעניין בבניה ופיתוחים שונים.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-6707355, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף